Interactieve demo

Zo ziet het dashboard van jouw restaurant eruit.

Geen screenshot en geen functielijst — het is het scherm dat je op dag één krijgt, met al één maand erin. Lees het zoals je je eigen cijfers zou lezen: wat ging fout, wat ging goed, en wat kostte het.

Voorbeeldrestaurant — Pizzeria Roma, juni 2026

Pizzeria Roma is een verzonnen restaurant — geen klant, geen casestudy en geen resultaat dat iemand heeft behaald. Elk cijfer hieronder is een uitgewerkt voorbeeld, en de rekensom klopt: de regels tellen op tot de totalen, en de totalen tellen op tot de winst. Niets hier kan worden bewerkt of opgeslagen, en dezelfde maand wordt bij elk bezoek weer vers geserveerd.

Dashboard in het Nederlands

Pizzeria Roma

Alleen-lezen

Omzet en uitgaven

Omzet tegenover uitgaven deze maand
CategorieBedrag
Omzet€33.000
Uitgaven€31.820
Resultaat vóór belasting€1.180

Resultaat vóór belasting

Je omzet min al je uitgaven.

€1.180

Omzet
€33.000
Uitgaven
-€31.820
Resultaat vóór belasting
€1.180

+11.1%t.o.v. vorige maand

Totale omzet

€33.000

Omzet per categorie
CategorieBedragAandeel
Kaart€20.32861.6%
Contant€9.24028.0%
Overig€3.43210.4%
Totaal€33.000100.0%
  • Kaart€20.32861.6%
  • Contant€9.24028.0%
  • Overig€3.43210.4%

Totale uitgaven

€31.820

Uitgaven per categorie
CategorieBedragAandeel
Eten€12.67239.8%
Payroll€11.45136.0%
Huur€4.40013.8%
Overig€3.29710.4%
Totaal€31.820100.0%
  • Eten€12.67239.8%
  • Payroll€11.45136.0%
  • Huur€4.40013.8%
  • Overig€3.29710.4%

Food cost

Welk deel van je omzet naar eten gaat.

38.4%

Boven de veilige zone — onderneem actie

Food cost tegenover de veilige zone
KengetalWaarde
Food cost38.4%
Veilige zone28.0% – 32.0%

Veilige zone: 28.0% – 32.0%

€2.112 meer eten dan de omzet van deze maand kan dragen.

+3.1punten t.o.v. vorige maand

Payroll

Welk deel van je omzet naar personeel gaat.

34.7%

Op koers

Payroll tegenover de veilige zone
KengetalWaarde
Payroll34.7%
Veilige zone30.0% – 35.0%

Veilige zone: 30.0% – 35.0%

Weer binnen de bandbreedte na 38.9% in mei.

-4.2punten t.o.v. vorige maand

Omzet tegenover break-even

€1.180 boven break-even

De omzet van deze maand tegenover het break-evenpunt
KengetalWaarde
Omzet deze maand€33.000
Omzet nodig voor break-even€31.820
Over€1.180
Omzet deze maand
€33.000
Betaald voor de maand
€31.820
Over
€1.180

De eerste €31.820 aan omzet dekten alleen de maand. €1.180 was wat er overbleef — een normale werkdag hier haalt €1.100 binnen, dus één rustige week had dat uitgewist.

Videorondleiding · 14 min

Liever kijken? Het hele dashboard in 14 minuten.

Hetzelfde dashboard als hierboven, scherm voor scherm: waarom elke functie er is, wat die je vertelt en hoe je hem gebruikt.

De video is in het Engels.

Overzicht van het master.restaurant-dashboard: resultaat voor belastingen, totale omzet en totale kosten van de maand, food cost en personeelskosten

Zet nu je eigen maand erin.

Drie dagen, je echte cijfers, geen kaart. Als je food cost daar zit waar die van Pizzeria Roma zit, zie je het op het eerste scherm — terwijl je er nog iets aan kunt doen.

  1. Maak je account aan

    Naam, e-mail en wachtwoord. Geen kaart, geen betaling.

  2. Vul je maand in

    Omzet en kosten van één maand — dezelfde posten die je bij Pizzeria Roma ziet.

  3. Lees het resultaat

    Food cost, loonkosten en break-even tegenover de veilige zones, net als in dit voorbeeld.

Pizzeria Roma bestaat niet. De omzet, de uitgaven en elk percentage op deze pagina zijn een uitgewerkt voorbeeld, geschreven om te laten zien hoe het dashboard een maand leest — geen onderzoek, geen benchmark, en niet het resultaat van welke klant dan ook. De cijfers zijn bewust consistent, zodat je ze kunt controleren: de uitgavenregels tellen op tot €31.820, de omzetregels tellen op tot €33.000, en het verschil is de €1.180 die de maand opleverde. Het enige echte cijfer hier is het onze: €4.000 bespaard in het eerste jaar dat we ons eigen restaurant met deze cijfers runden.