Takto vyzerá dashboard vašej reštaurácie.
Nie screenshot a nie zoznam funkcií — obrazovka, ktorú dostanete hneď prvý deň, s jedným mesiacom už zadaným. Čítajte ju tak, ako by ste čítali tú svoju: čo sa pokazilo, čo vyšlo a koľko to stálo.
Ukážková reštaurácia — Pizzeria Roma, jún 2026
Pizzeria Roma je vymyslená reštaurácia — nie zákazník, nie prípadová štúdia a nie výsledok, ktorý by niekto dosiahol. Každé číslo nižšie je prepočítaný príklad a výpočet sedí: riadky dávajú súčty a súčty dávajú zisk. Nič sa tu nedá upraviť ani uložiť a rovnaký mesiac sa načíta pri každej návšteve odznova.
Bez registrácie
Hotové za 30 minút
Pizzeria Roma
Len na čítanieTržby a náklady
| Kategória | Suma |
|---|---|
| Tržby | €33 000 |
| Náklady | €31 820 |
| Zisk pred zdanením | €1 180 |
Zisk pred zdanením
Vaše tržby mínus všetky náklady.
€1 180
- Tržby
- €33 000
- Náklady
- -€31 820
- Zisk pred zdanením
- €1 180
+11.1%oproti minulému mesiacu
Tržby spolu
€33 000
| Kategória | Suma | Podiel |
|---|---|---|
| Karta | €20 328 | 61.6% |
| Hotovosť | €9 240 | 28.0% |
| Ostatné | €3 432 | 10.4% |
| Spolu | €33 000 | 100.0% |
- Karta€20 32861.6%
- Hotovosť€9 24028.0%
- Ostatné€3 43210.4%
Náklady spolu
€31 820
| Kategória | Suma | Podiel |
|---|---|---|
| Suroviny | €12 672 | 39.8% |
| Mzdy | €11 451 | 36.0% |
| Nájom | €4 400 | 13.8% |
| Ostatné | €3 297 | 10.4% |
| Spolu | €31 820 | 100.0% |
- Suroviny€12 67239.8%
- Mzdy€11 45136.0%
- Nájom€4 40013.8%
- Ostatné€3 29710.4%
Food cost
Aká časť vašich tržieb ide na suroviny.
38.4%
Nad pásmom — konajte
| Ukazovateľ | Hodnota |
|---|---|
| Food cost | 38.4% |
| Bezpečné pásmo | 28.0% – 32.0% |
Bezpečné pásmo: 28.0% – 32.0%
€2 112 surovín navyše, než tržba tohto mesiaca unesie.
+3.1bodu oproti minulému mesiacu
Mzdy
Aká časť vašich tržieb ide na ľudí.
34.7%
V poriadku
| Ukazovateľ | Hodnota |
|---|---|
| Mzdy | 34.7% |
| Bezpečné pásmo | 30.0% – 35.0% |
Bezpečné pásmo: 30.0% – 35.0%
Späť v pásme po 38.9% v máji.
-4.2bodu oproti minulému mesiacu
Tržby oproti break-even
Nad break-even o €1 180
| Ukazovateľ | Hodnota |
|---|---|
| Tržby za tento mesiac | €33 000 |
| Tržba potrebná na break-even | €31 820 |
| Zostalo | €1 180 |
- Tržby za tento mesiac
- €33 000
- Zaplatené za mesiac
- €31 820
- Zostalo
- €1 180
Prvých €31 820 tržby len zaplatilo mesiac. €1 180 je to, čo zostalo — priemerný prevádzkový deň tu utŕži €1 100, takže jeden slabý týždeň by to zmazal.
Radšej sa pozeráte? Celý dashboard za 14 minút.
Ten istý dashboard ako vyššie, obrazovku po obrazovke: prečo ktorá funkcia existuje, čo vám povie a ako ju používať.
Video je v angličtine.

Teraz do toho dajte vlastný mesiac.
Tri dni, vaše skutočné čísla, bez karty. Ak máte food cost tam, kde ho má Pizzeria Roma, uvidíte to na prvej obrazovke — kým sa s tým ešte dá niečo urobiť.
Založte si účet
Meno, e-mail a heslo. Žiadna karta, žiadna platba.
Zadajte svoj mesiac
Tržby a náklady za jeden mesiac — rovnaké položky, aké vidíte pri Pizzerii Roma.
Prečítajte si výsledok
Food cost, mzdy a break-even oproti bezpečným pásmam, rovnako ako v tejto ukážke.
Hotové za 30 minút
Okamžitý prístup
Pizzeria Roma neexistuje. Jej tržby, náklady a všetky percentá na tejto stránke sú prepočítaný príklad, ktorý má ukázať, ako dashboard číta jeden mesiac — nie výskum, nie benchmark a nie výsledky žiadneho zákazníka. Čísla sú zámerne konzistentné, aby ste si ich mohli skontrolovať: nákladové riadky dávajú spolu €31 820, tržbové riadky €33 000 a rozdiel je €1 180, ktoré mesiac zarobil. Jediné skutočné číslo je tu naše: €4 000 ušetrených v prvom roku, keď sme podľa týchto čísel viedli vlastnú reštauráciu.