Takhle vypadá dashboard vaší restaurace.
Není to screenshot ani seznam funkcí — je to obrazovka, kterou dostanete první den, a je v ní jeden hotový měsíc. Čtěte ji jako svoji vlastní: co se pokazilo, co se povedlo a kolik to stálo.
Ukázková restaurace — Pizzeria Roma, červen 2026
Pizzeria Roma je vymyšlená restaurace — není to zákazník, případová studie ani výsledek, kterého někdo dosáhl. Každé číslo níže je spočítaný příklad a aritmetika sedí: položky dávají dohromady součty a součty dávají zisk. Nic na této stránce nelze upravit ani uložit a při každé návštěvě se načte stejný měsíc znovu.
Bez registrace
Hotovo za 30 minut
Pizzeria Roma
Jen ke čteníTržby a náklady
| Kategorie | Částka |
|---|---|
| Tržby | 825 000 Kč |
| Náklady | 795 500 Kč |
| Zisk před zdaněním | 29 500 Kč |
Zisk před zdaněním
Vaše výnosy minus všechny vaše výdaje.
29 500 Kč
- Tržby
- 825 000 Kč
- Náklady
- -795 500 Kč
- Zisk před zdaněním
- 29 500 Kč
+11.1%oproti minulému měsíci
Celkové tržby
825 000 Kč
| Kategorie | Částka | Podíl |
|---|---|---|
| Karta | 508 200 Kč | 61.6% |
| Hotovost | 231 000 Kč | 28.0% |
| Ostatní | 85 800 Kč | 10.4% |
| Celkem | 825 000 Kč | 100.0% |
- Karta508 200 Kč61.6%
- Hotovost231 000 Kč28.0%
- Ostatní85 800 Kč10.4%
Celkové náklady
795 500 Kč
| Kategorie | Částka | Podíl |
|---|---|---|
| Suroviny | 316 800 Kč | 39.8% |
| Mzdy | 286 275 Kč | 36.0% |
| Nájem | 110 000 Kč | 13.8% |
| Ostatní | 82 425 Kč | 10.4% |
| Celkem | 795 500 Kč | 100.0% |
- Suroviny316 800 Kč39.8%
- Mzdy286 275 Kč36.0%
- Nájem110 000 Kč13.8%
- Ostatní82 425 Kč10.4%
Food cost
Jakou část vašich výnosů spotřebují potraviny.
38.4%
Nad bezpečným pásmem — jednejte
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Food cost | 38.4% |
| Bezpečné pásmo | 28.0% – 32.0% |
Bezpečné pásmo: 28.0% – 32.0%
52 800 Kč surovin navíc, které tržba tohoto měsíce neunese.
+3.1p. b. oproti minulému měsíci
Mzdové náklady
Jakou část vašich výnosů spotřebují náklady na personál.
34.7%
V pořádku
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Mzdové náklady | 34.7% |
| Bezpečné pásmo | 30.0% – 35.0% |
Bezpečné pásmo: 30.0% – 35.0%
Zpět v pásmu po 38.9% v květnu.
-4.2p. b. oproti minulému měsíci
Tržby proti break-even
Nad break-even o 29 500 Kč
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Tržby tento měsíc | 825 000 Kč |
| Tržby potřebné k break-even | 795 500 Kč |
| Zbylo | 29 500 Kč |
- Tržby tento měsíc
- 825 000 Kč
- Zaplatilo měsíc
- 795 500 Kč
- Zbylo
- 29 500 Kč
Prvních 795 500 Kč z tržeb jen zaplatilo provoz měsíce. 29 500 Kč je to, co zbylo — průměrný provozní den tady utrží 27 500 Kč, takže jediný slabý týden by to smazal.
Raději se díváte? Celý dashboard za 13 minut.
Stejný dashboard jako výše, obrazovku po obrazovce: proč která funkce existuje, co vám řekne a jak ji používat.

Teď do něj vložte svůj vlastní měsíc.
Tři dny, vaše skutečná čísla, bez karty. Jestli je váš food cost tam, kde ho má Pizzeria Roma, uvidíte to hned na první obrazovce — ve chvíli, kdy se s tím ještě dá něco dělat.
Založte si účet
Jméno, e-mail a heslo. Žádná karta, žádná platba.
Zadejte svůj měsíc
Tržby a náklady za jeden měsíc — stejné položky, jaké vidíte u Pizzerie Roma.
Přečtěte si výsledek
Food cost, mzdy a break-even proti bezpečným pásmům, stejně jako v této ukázce.
Hotovo za 30 minut
Přístup okamžitě
Pizzeria Roma neexistuje. Její tržby, náklady i každé procento na této stránce jsou spočítaný příklad, který má ukázat, jak dashboard čte jeden měsíc — není to výzkum, benchmark ani výsledky nějakého zákazníka. Čísla jsou záměrně konzistentní, abyste si je mohli přepočítat: nákladové položky dávají 795 500 Kč, tržby dávají 825 000 Kč a rozdíl je 29 500 Kč, které měsíc vydělal. Jediné skutečné číslo je tu naše: 100 000 Kč ušetřených v prvním roce, kdy jsme podle těchto čísel řídili vlastní restauraci.